Дара Бубамара со безобразна фотографија покажа дека е во топ форма (ФОТО)


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Познатата српска пејачка Дара Бубамара после подолго време успеа да се ослободи од вишокот килограми, па веднаш се пофали со што располага.

Веројатно можеше да го направи тоа и на по пристоен начин, но таа се одлучи тоа да биде со безобразна фотографија на нејзиниот Инстаграм профил.

 

 

View this post on Instagram

 

Uzivanje???????sunčanje, kupanje????

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on