Дали сте чуле за „фудбалскиот убиец“ Вини Џонс?


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде!


Да, знаеме дека го знаете него како актер, но дали сте го запознале како професионален фудбалер – професија со која се занимаваше пред да влезе во филмските води? Кој не го запознал „психопатот“ Џонс од зелените терени – бујрум видео.