ДАЛИ НОСИ ГАЌИ? Девојката од „Деспасито“ во брутално секси издание


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Во Лас Вегас се одржа доделувањето на Билборд латино музичките награди на која имаше многу познати личности.

Во центарот на вниманието беше Зулејка Ривера, која ја знаеме од спотот на „Деспасито“.

Поранешната Мис Универзум блесна во провокативен фустан кој ги откриваше нејзините облини, па многумина се запрашаа дали носи гаќи.

Погледнете ја снимката, па проценете сами!

Dándolo todo en premios Billboards 2018 ✨

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on