Буцкото ги има движењата: Малиот растура со танцување на Ед Ширен


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Кога ги имаш движењата и талентот, килограмите не само што не се битни, туку не се ниту пречка.