Гледај и плачи: Се раслече и му покажа на Џастин Бибер што пропушта


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Бившата девојка од славниот поп пејач Џастин Бибер дефинитивно има со што да се пофали.

Не е тајна дека сексот и еротиката продаваат сè, а по таа девиза се води и бившата девојка од Бибер, 23-годишната Сахара Реј, која својот бренд бикини костими одлучи да го промовира во топлес издание.

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

Својата разголена фотка ја објави на Инстаграм профилот, во прв план истакнувајќи го својот жежок задник, целосно гола до половина нагоре.

Реј вниманието од медиумите и јавноста го привлече кога беше видена на одмор на Хаваи со популарниот пејач Џастин Бибер. Пред тоа, ја поврзуваа со поп ѕвездата Коди Симпсон, кој, иронично, го нарекуваа „австралискиот Џастин Бибер“, кој врската со Сахара ја започна откако раскина со познатата манекенка Џиџи Хадид.