Славни

Бомбастично влегување во „Парови“: Прилепскиот рапер Бро „ја запали“ вилата

Во средата, со своето влегување во реалното шоу „Парови“, прилепскиот рапер Борче „Бро“ Блажески ја запали атмосферата во вилата и придонесе за кревање на нивото на забава.

Борче, со својата позитивна енергија, веќе ги собра симпатиите од учесниците. Дали таквиот позитивен став на играчите ќе се задржи и понатаму, или Борче ќе ги надмине и „фрли“ во втор план, останува да видиме.

Тој влезе во „Парови“ заедно со пејачката Марија, која воодушеви со нејзиниот глас, па веќе двајцата според многумина се фаворити за првото место.

To Top