Бјанка со другарка ѝ на плажа


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Бјанка Еуиз Анстис е 30-годишна австралиска дизајнерка на костими за пливање и модел која неодамна се впиша во листата „30 под 30“ на Форбс.

Пред некој ден таа распали на плажа во Мајами со незиниот задник истакнат со полу-танга костим од нејзиниот бренд Myraswim.