Бизарната сцена во бањата на голата Селена Гомез (видео)


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Селена Гомез глуми во краткиот филм на Петра Колинс, со која соработуваше на музичкиот спот „Fetish“ минатата година.

Поп ѕвездата во краткото видео кое режисерката го објави на Инстаграм седи гола во када, а во рацете држи маска во форма на отсечено човечко лице.

A post shared by Petra Collins (@petrafcollins) on

Филмот „A Love Story“ наскоро ќе биде објавен на Инстаграм профилот од Колинс, во рамки на новата опција која ја воведува оваа социјална мрежа, а која на корисниците им овозможува прикачување на временски подолги видеа.

Инаку, Гомез е една од извршните продуценти на хит серијата на Нетфликс, „13 Reasons Why“.