НЕВЕРОЈАТНО: Манекенка на снимка договара секс со тајкун и неговиот 13-годишен брат


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Инстаграм ѕвездата Алијана Лозада Гонзалез се најде во проблеми и каша откако на интернет протече снимка на која таа договара секс со братот на познат тајкун.

Разговорот со богатиот бизнисмен од Дубаи со име Али крена прашина на интернет, бидејќи на него Алина се согласува на секс со неговиот брат кој е невин, но и на орален и анален секс со двајцата, без заштита.

„Ќе му дозволам на братот од господинот Али, кој има 13 години, да ме лиже и да практикуваме анален секс и…“, вели таа на снимката и запира за да ги најде белешките со тоа што треба да каже во мобилниот.

Еве го контроверзното видео.