Батево го исмевал семејството на тој што од зад камера ќе се појави во видеото (снимка)


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Првиов со очилата е полски блогер, а тој што ќе се појави е полски ММА тепач.