„Бакни ми го задникот, 36-ка“: Џесика Симпсон се расфрла со задницата во микро бикини


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Џесика Симпсон го прослави 37-от роденден, а од минатата година една година на Инстаграм се збогува со фотка во бикини.

„Бакни ми го задникот, 36-ка“, напиша славната ѕвезда на фотографијата. Секако, нејзините обожаватели и ријатели беа воодушевени од кадарот, па ја наградија со над 110.000 „лајкови“.

Пејачката зад себе има пропаднат брак со Ник Лакеј, а моментално е во брак со Ерик Џонсон, со кој има и две деца – ќерката Максвел Дру (4) и синот Ејс Кнут (3).