Славни

Алекс Морган “тверкаше“ како никогаш до сега!

Алекс Морган знаеше како да ја прослави титулата светски шампиони со репрезентацијата на САД.

Оваа 30-годишна фудбалерка изведе импресивен “тверк“, додека нејзините соиграчки пееја и се забавуваа.

Во соблекувалната се пиеше шампањ, а во центарот на вниманието беше Морган која соиграчките, но и своите фанови ги почести со провокативно играње.

Advertisements
To Top