Агилера во разголено издание за својот прв спот после шестгодишна пауза

Кристина Агилера квалитетно се разголе за спотот за Accelerate, својот прв сингл во последниве шест години.

Во спотот 37-годишната Агилера се појавува во прилично разголено издание, што не е и премногу чудно со оглед на фактот дека истиот го продуцираше Канје Вест.

A post shared by Christina Aguilera (@xtina) on