25 играчи на кои Роналдињо „им ја скрши кичмата“ со своите финти (видео)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Ако прашате многумина фудбалски фанови кој е за нив најдобриот на светот на сите времиња кој заиграл на зелениот фудбалски терен, ќе ви го посочат името на Роналдињо. И со право.