Славни

Ѕирнете пред да ја тргне Инстаграм: Бела Хадид угул гола во заводлив кадар

Гола, во базен, со романтично-провокативна поза и голи гради, Бела Хадид точно знае како да го задржи вниманието врз својот Инстаграм профил.

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on

„Кога гулабите плачат“, напиша крај фотката младата манекенка. Бела од неодамна повторно е соло во љубовните води и додека на нејзното бившо момче му се загрева врската со Селена Гомез, Хадид се фокусираше на професионалните ангажмани.

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on

To Top