Вебкафе

Жешко е во Славонски Брод: Имаа секс на балкон среде бел ден, а некој тоа го сними! (18+)

Кога ќе надојдат страстите, многумина лесно се препуштаат и веќе не се грижат за околината. Така и овој пар од Славонски Брод, кој среде бел ден, не грижејќи се дали некој ги гледа, имаше секс на нивниот балкон во самиот центар на градот.

Проблемот е што некој ги снимил и ја испратил снимката до регионалниот портал SBonline кој веднаш ја објави снимката.

Бидејќи снимката ја виде целата хрватска јавност, на парот сега му се заканува казна од 3.000 до 5.000 куни за „егзибиционизам и секс на јавно место“.

Освен тоа, пишува SBonline напалениот пар го направил тоа во една од најфреквентните улици во градот каде бил изложен и на погледи од деца.

Снимката и целосниот текст можете да ги видите ОВДЕ (18+)

Advertisements
To Top