Жешки кадри: Вака вежба Георгина Родригез

Поубавата половина од семејството на Кристиано Роналдо, згодната Георгина Родригез знае како да ја „разгори“ фантазијата кај нејзините машки обожаватели на Инстаграм.

Убавата Георгина негува одлично одржана фигура и телесен изглед благодарение на секојдневното вежбање во теретана.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

На Инстаграм со нејзините следбеници и пријатели сподели и жешко видео од нејзините фитнес сеанси. Коментарите на овие жешки кадри беа стопроцентно позитивни и пофални.