Жешко

Жешката Ванда Икарди провоцира со разголени фотографии

Менаџерката и сопруга на напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди, провокативната Ванда Икарди, повторно ги разгоре страстите и фантазиите кај нејзините обожаватели со две нови фотографии на кои позира целосно гола.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

„Добра ноќ“, посака Ванда на нејзиниот Инстаграм профил покрај фотките на кои позира целосно разголена, веројатно за потребите на некое списание или некоја маркетиншка кампања.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Ванда е исклучително популарна на социјалните мрежи. Само на Инстаграм ја следат речиси 6 милиони корисници.

To Top