Славни

Жешката Русинка од која и Кристиано Роналдо добил – „корпа“! (фото)

ronaldo ermak

Ретко која светска убавица во последните години не се поврзуваше со Кристиано Роналдо.

Пред да ја започне среќната врска со Георгина Родригез со која се уште е заедно, Кристиано Роналдо не успеал да ја освои руската манекенка Лили Ермак.

Атрактивната Русинка наводно била мета на сегашната ѕвезда на Јувентус. Како што пренесуваат светските медиуми, Роналдо се обидел да стапи во контакт со Ермак преку друштвените мрежи, но таа наводно не одговорила на неговите пораки.

Иначе, Лили има 1.5 милион следбеници на Инстаграм, а кога ќе ги погледнете нејзините фотографии ќе ви стане јасно зошто била цел на португалската ѕвезда.

рон

To Top