Жешка доза сексапил од Ивана Кнол во крајморско издание


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Ивана Кнол, која својата инстант-слава на социјалните мрежи ја стекна како најсексапилната и нјажешка навивачка на сите спортски селекции на Хрватска, не пропушти да ги заскокотка своите обожаватели на интернет со фотографии во минијатирни бикини од плажа во Црна Гора додека престојуваше таму.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

А не пропушта и понатаму да дозира со сексапил во бикини издание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)