Жешка Бугарка во париски амбиент

Жешката бугарска манекенка Николета Лозанова, девојка на голманот на Левски, Николај Михаилов, во Париз во лускуз и раскош го прослави својот роденден. Нормално, со тоа „суптилно“ се пофали на Инстаграм.

Таа посветено се труди нејзиниот Инстаграм профил да е „жариште“ од комбинација на сексапил, заводливост, провокација, но и стил (колку што се може 😀 ).