Жешко

Запознајте ја Агустина Гандолфо

Русокосата и сексапилна убавица Агустина Гандолфо е поубавата и пожешка половина на актуелниот фудбалер на италијански Интер, Лаутаро Мартинез.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agustina ✨ (@agus.gandolfo) on

На Мартинез очигледно добро му дојде одлуката на лидерот на Интер, Антонио Конте, да даде дозвола играчите да можат да имаат секс со своите партнерки и пред денот на било кој фудбалски натпревар, кога има ваква лепотица по дома.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agustina ✨ (@agus.gandolfo) on

Девојката на Мартинез го привлече вниманието на јавноста во декември во 2018 година на новогодишната забава на Интер кога успеа да ја „фрли во сенка“ сопругата на Мауро Икарди, „жешката“ Ванда.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agustina ✨ (@agus.gandolfo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agustina ✨ (@agus.gandolfo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agustina ✨ (@agus.gandolfo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agustina ✨ (@agus.gandolfo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agustina ✨ (@agus.gandolfo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agustina ✨ (@agus.gandolfo) on

To Top