Второ за Севе, сефте татковство за Игор – Северина и Којиќ чекаат принова


Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓Една од многубројните желби на Северина и Игор Којиќ наскоро ќе се исполни, а тоа е да имаат заедничко дете. Имено, пејачката за јавноста откри дека била во трети месец од бременоста и дека во август повторно ќе стане мајка.

Таа веќе го има пет годишниот син од претходниот брак, додека за Игор ова ќе биде прво негово дете. Севе и Игор се венчаа во ноември 2015 година.

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Оваа вест дојде истовремено со веста за новата песна на пејачката „Otrove“, која ја промовираше денес токму на пладне.