Во Русија се вжешти атмосферата: Рускиот Плејбој го најави Мундијалот – со голи убавици!


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓За само два дена започнува Мундијалот во Русија. Сите медиуми во оваа земја, па и во светот се приклучуваат кон најавување на најголемиот спортски настан.

Во најавата се вклучи и рускиот Плејбој!

Атрактивните Плејбој зајчици позираа пред фоторепортерите на стадионот на Сапртак Москва.

Во продолжение погледнете дел од навистина атрактивните промотерки на Мундијалот.