Жешко

Вини и другарките за Нова Година – сцени од кои „боли глава“

Вини во 2014 година се натпреваруваше во американското реално шоу Top Model, а поради својот необичен изглед стана хит убавица во светот на шоубизнисот и медиумите.

Манекенката Вини Харлоу е една од најпрепознатливите манекенки на модната сцена, а во 2017 година нејзината популарност вртоглаво порасна.

Убавицата Нова Година ја дочека во друштво на своите пријателки, а не заборави дел од атмосферата да сподели и со своите Инстаграм обожаватели.

To Top