Славни

Интернетот гори: Нивес Целзијус во најпровокативно издание!

Убавицата Нивес Целзијус, старата 2017 година ја испрати во Атина, а со неколку фотографии тоа им го откри на своите многубројни фанови.

Актерката и пејачка Нивес Целзијус заслужено замина на новогодишен одмор со друштвото во Грција.

„Без своите слаткиши, ниту во Грчка“ напишиа Нивес на Инстаграм.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Нагонот за да ја открие својата страст кон чоколадото ја фати во момент додека се подготвуваше за уште едно вечерно излегување.

Споената бањарката само во пределот на појасот ги доведува до погрешен заклучок сите, а само ретките џентламени сфатиле за што зборува Нивес, односно за кои слаткиши зборува таа.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Годината која измина беше многу успешна за сексапилната Нивес која ја освои титулата победник во шоуто „Твоето лице звучи познато“ и го исполни сонот од детството со дебитирање на театарските претстави во Народниот театар во Осијек.

To Top