Викторија Силвстед добро се држи


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Некогашниот топ модел од модните писти, жешката убавица Викторија Силвстед воодушевува со својот изглед и во петата деценија од животот.

47 годишната шведска манекенка, телевизиска водителка, актерка и пејачка папараците ја фотографираа на плажа во Мајами.

Силвстед, облечена во бикини, покажа завидно одржана линија и секси тело за нејзините години.