Видете како „рагбистот“ Паласио го нокаутира Инсиње


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Напаѓачот на Болоња, очигледно го следи амсриканскиот фудбал, па почна во Серија А да применува рагби зафати.

Видете како го „сруши“ на земја Инсиње во синоќешниот дуел против Наполи!