Спорт

Видеото на Ибра е хит, но за коментарот на Матиќ зборува цел Балкан!

Златан Ибрахимовиќ повторно е во центарот на вниманието откако објави видео од соблекулавната на кое се слуша песната на Халид Бешлиќ.

Видеото стана хит токму поради музиката која одеше во позадина, па многу познати личности дадоа коментар.

Сепак, кога се коментарите во прашање „победник“ е Немања Матиќ, кој остави краток и јасен коментар „Селјак“.

За разлика од него, Миралем Пјаниќ и НБА ѕвездата Нуркиќ беа воодушевени.

View this post on Instagram

Back to business @lagalaxy

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

Advertisements
To Top