Видео снимка од лудата журка на Мексиканците со 30 ескорт дами и многу алкохол…


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Дефинитивно доказ на кој не можат ништо да кажат!

Голем секс-скандал ја погоди репрезентацијата на Мексико на само неколку дена пред да отпатуваат за Русија.

Како што веќе пишувавме Мексиканците после победата над Шкотска во пријателскиот натпревар организирале луда журка со многу алкохол и 30 ескорт дами.

Ако тогаш фудбалерите можеа да негираат сега „нема каде да бегаат“ – на интернет се појави видео од базенот на кое јасно се гледа што се случувало…