Видео: Полицаец нападнат со нож реагираше НЕВЕРОЈАТНО


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Еден човек влезе со нож во рака во полициска станица, а полицаецот наместо да го уапси и да му стави лисици на рацете, направи нешто поради што напаѓачот се расплака.