(Видео) Погледнете го интимното видео на ЅВЕЗДАТА на Валенсија и неговата девојка!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Италијанскиот напаѓач Симоне Заза во најтешките моменти од кариерата имаше поддршка, тоа е 26 годишната манекенка Чиара Биаси.

Кариерата на Симоне Заза тргна во надолна линија кога го промаши пеналот во четвртфиналето на Европското првенство во Франција против Германија. Во тие денови, се редеа критики на сметка на Италијанецот, а набрзо потоа Јувентус го процени како „вишок“, па мораше да направи трансфер во Вест Хем.

И таму не одигра кој знае каква улога. На 11 натпревари не успеа да постигне ниту еден погодок, но неговата форма значително се поправи со пристигнувањето во редовите на Валензија.

Можеби заслуги за добрата форма на Заза има и неговата девојка Чиара Биаси. Манекенката и Блогерката се труди да го мотивира своето момче. Сега на интерент се појави интимно видео од познатиот пар…Погледнете за што се работи.


Simone Zaza y su novia, Chiara Biasi, se graban… by goloviliga