Видео: Мората навистина претера во славјето!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Фудбалерите на Реал Мадрид малку претераа во прославата на титулата, па покрај тоа што на мета беше Жерард Пике, настрада и обезбедувањето на аеродромот.

Алваро Мората одлучи да се забавува малку, па му влезе „клизачи“ на обезбедувњето и го патосира! Погледнете!