Спорт

Видео: Џеко со ќеркичката славеше на трибини!

Рома синоќа го победи Јувентус во големото дерби против Јувентус, а Џеко не можеше да ми помогне на својот тим.

Босанецот од трибините ги подреше своите соиграчи, и тоа со еден специјален фан – ќеркичката Уна!


dz-tr by vidbh1

d-tribine11 by vidbh1

Advertisements
To Top