Видео: Баба го шокира жирито во британскиот талент!


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Од шоуто „Британија има талент“ ни доаѓаат навистина интересни настани, но синоќешниот настап на една 68-годишна жена е навистина посебен.

Таа излезе на сцената, се претстави и почна да се соблекува. Сите гледаа во неверување и не очекуваа ништо добро во тој настап.

Но, потоа бабата запеа и следуваше шок.