Жешко

Вели дека е трајна

Славната манекенка Емили Ратајковски „немаше да е жива“ ако не се пофали на Инстаграм со новата тетоважа. На неа го испишала своето корисничко име на Твитер и Инстаграм, „emrata“, а и призна дека тоа не е вистинска тетоважа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

„Би сакала да ви кажам дека е трајна“, напиша таа. Нормално, обожавателите и следбениците распалија со коментари и „лајкови“ на оваа провокативна поза.

To Top