Жешко

Вака Деми Роуз одбележа 12 милиони следбеници на Инстаграм

Британскиот модел и бомбастична заводничка Деми Роуз, која светската слава ја стекна со провокативните фотографии кои ги објавува на Инстаграм, токму на оваа социјална мрежа пре некое време со фотка на која позира целосно гола го одбележа 12-милионитиот Инстаграм следбеник,

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

Деми Роуз реши да патува откако раскина со своето долгогодишно момче, диџејот Крис Мартинез, а нејзиниот Инстаграм е полн со жешки фотографии. 24-годишната Британка има повеќе од 12 милиони обожаватели, а оваа бројка пред неколку дена ја одбележа со целосно гола фотографија и видео од истата сцена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

„Убавината е во очите на гледачот. 12 милиони од вас. Благодарам, ве сакам“, напиша таа, прими повеќе од 780,000 лајкови и илјадници комплименти за нејзината објава.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

To Top