Упс! Си го местеше фустанот среде емисија во живо, па откри премногу пред камерите


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Момент на невнимание беше доволен за Лилијан да стане ѕвезда на популарното ТВ шоу.

Лилијан Асебо е една од кандидатките на норвешката верзија од шоуто „Танц со ѕвездите“. Откако со својот партнер Ерик Фолестад одиграа заводливо танго, 24-годишната Лилијан со еден невнимателен потег уште повеќе ја вжешти атмосферата.

После танцовата точка, таа се обидуваше да си го намести фустанот со длабоко деколте, но набрзо испадна дека тоа беше погрешен потег. Не внимавајќи, таа покажа малку повеќе од планираното од содржината на своето деколте. И тоа беше доволно за да стане инстант интернет атракција.