Уметноста на голотијата: Ајланд Болдвин целосно разголена го запали Инстаграм

Секси ќерката на Ким Бесинџер и Алек Болдвин, сподели неколку жешки фотографии на Инстаграм, на кои позира целосно гола.

„Недела е ден за голотија“, напиша 22-годишната Ајланд во објаснувањето на фотографиите.

Жешката убавица во овие пози ја фотографираше Тајлер Кандел, а младата манекенка за оваа фотосесија целосно се разголе.