Ултра добар бонус пакет за добредојде: 400 евра и 100 бесплатни спинови во Mozzart!


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Добро познато е дека кога ќе имаме големи натпреварувања скоро сите сакаат да изиграат по некој тикет во обложувалница. Овој период е идеален за тоа, а и понудата од Mozzart e фантастична и не смее да се пропушти. Станува збор за пакет бонуси за добредојде кои ги нуди оваа кладилница, а постапката за добивање е доста едноставна. Се што треба да направите е:
  1. Да се регистрирате ТУКА
  2. Да направите депозит
  3. Да го внесите промо кодот BONUS400
Вредноста на депозитот е:
  • 100% до 300 евра слот бонус
  • 100% до 100 евра бонус за обложување
  • 100 бесплатни спинови
Услови и правила за користење
  • Максималната вредност на бонусот е 400 евра
  • Само играчите кои ќе го внесат кодот BONUS400 се квалификувани за оваа промоција
  • Бесплатните вртења може да ги изиграте на слот игрите Sweet Bonanza TM or The Dog House TM
  • Минималниот квалификуван депозит е 10 евра
*Целосните бонус правила може да ги најдете на сајтот на Mozzart.