Угул гола за 39-от роденден

Популарната хип-хоп пејачка Ники Минаж го одбележа својот 39-ти роденден на социјалните мрежи на контроверзен начин позирајќи целосно гола со торта во рака.

Музичарката на својот Инстаграм профил објави провокативна фотографија на која позира како од мајка родена со розова перика на главата и чевли со високи потпетици. Со едната рака ги покрива голите гради, а во другата држи роденденска торта.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbie (@nickiminaj)

тасма