Топлес во чест на Лацио


Ep.1 Urban Explorer: Каде да пиете најдобро кафе во Скопје!? ↓↓↓


И во петата деценија од животот, атрактивната и сексапилна Италијанка Ана Фалки „пали и жари“ на социјалните медиуми со провокативни фотографии.

Фалки повторно се соблече поради нејзиниот Лацио. Сега по убедливата победа на лацијалите над Торино во Сериа А со 4-0.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Falchi (@annafalchi22) on

Познатата страсна обожавателка на сините од Рим кратко време по мечот на фановите на социјалните мрежи им сподели фотка без градник, само во шорц на својот сакан Лацио, сето тоа го објавила на Инстаграм.

„Што да кажам. Конечно Лацио ми пружи големо задоволство. Две во низа“, напишала Ана под фотографијата.

Ана и претходно со сексапилни фотки покажала колку го сака Лацио.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Falchi (@annafalchi22) on