Жешко

Топлес и очила: Емили повторно распали на Инстаграм (видео)

Моделот и актерка Емили Ратајковски објави уште едно жешко и провокативно видео на својот Инстаграм профил, на кое танцува во топлес издание на звуци од електронска музика.

На себе носи само очила, а со рацете стратешки ги покрива „експлицитните“ делови. „19 степени според Фаренхајт, 2018“, кратко гласеше нејзинот коментар на видеото.

А да не остане покусо и со фотка, сподели една од истата сцена.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

To Top