Славни

Топ жена: Мајката на девојката од Леонардо ДиКаприо е една година помлада од актерот

Атрактивната Камила Мороне, кој светот ја запозна како актуелна девојка на славниот холивудски актер и еколошки активист Леонардо ДиКаприо, има еднакво жешка и заводлива мајка – фаталната Лусил Сол, која е една година помлада од својот можеби иден зет.

Атрактивната Камил и 44-годишниот Леонардо веќе две години се во љубовна врска. Но, медиумите еднакво се интересираат и за мајката на Камила, убавата Лусил Сола.

Лусил е една година помлада од мегапопуларното момче на нејзината ќерка, таа воедно во минатото била во врска со колегата на Леонардо ДиКаприо, славниот актер Ал Пачино.

Advertisements
To Top