Српско, а светско: Крсмановиќ „како од мајка родена“ пред Робертоф


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


26-годишната српска манекенка Бојана Крсмановиќ важи за една од најубавите српски модни икони на денешницата, а неодамна своите природни атрибути и убавина ги покажа позирајќи целосно гола пред објективот на Виктор Робертоф.

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

Таа фотосесија резултираше со лавина позитивни коментари и комплименти на нејзините фотографии кои ги сподели на Инстаграм. Речиси 180.000 посветени фанови на нејзиниот профил на оваа социјална платформа ги дочекаа со големо одоброволување.