Спотот на Лепа Брена кој ЈНА на времето го забрани за емитување


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Песната е од 1996 година, се вика „Љубав је“ и е тежок „треш“. На раководството на тогашната Југословенска армија, спотот на Брена не им се допаднал и затоа бил забранет да се емитува на телевизија.