Социјалните мрежи вријат: Се шири приватно секси видео од ќерката на Ромарио (18+)


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Легендарниот бразилски напаѓач Роамри, еден од најдобрите фудбалери кои заиграле на светските терени, денесе политички активен во својата татковина, а освен проблемите со кои секојдневно се соочува во рамки на работното место, сега проблеми на приватен план му прави и неговата ќерка.

Моникиња, ќерката на Ромарио, сега скоро остана без својот мобилен телефон кој беше украден, и на интернет е објавено провокативно и секси видео на кое позира гола, во базен, кое таа го снимила одамна, но никогаш не го избришала.

Ќерката на Ромарио, кој неодамна изјави дека своевремено бил „многу подобар и од Меси и од Марадона“, додавајќи дека тоа го мисли и кажува со огромна понизност, по бразилските медиуми беше актуелна и пред две години, кога ги зголеми своите гради.