„Сонце, врати се“


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Старлетата Нивес Целзиус со нова фотографија на Инстаграм ги разбранува страстите кај нејзините обожаватели и следбеници на оваа социјална платформа.

„Сонце, врати се“, напиша таа под објавата на која провоцира со бујните гради во преден план.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Целзиус редовно ги „дозира“ своите обожаватели со вакви и слични провокативни фотки, поради кои има вистинска мала армија следбеници на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on