Славни

Сонот на секој маж – Моника Белучи ќе ве остави без здив (фото)

Глумицата Моника Белучи на 30ти септември ќе наполни 53 години, но времето воопшто не влије на нејзиниот сексапил и што повеќе старее толку е поубава.

Моника до сега хила дел од многу секси сцени и никогаш не и било срам од голотијата.

Но кога ќе помислете дека од неа сте виделе се и дека ништо не може да ви изненади, ќе се појават фотографии од Моника во прилепен, влажен, бел фустан, а вие ќе останете без здив!

Advertisements
To Top