Со неа сè е можно, па и секс во тројка: Жешка Чилеанка со бомбастични облини

Оваа секси Плејбој зајачица од Чиле се вика Даниела Чавез, а позната е по бујните облини и разголените провокативни фотки (како и сите други Плејбој зајачици).

Обожава да ги истакнува своите бујни гради и бомбастичниот задник, а на нив се „лепат“ речиси два милиони фанови на социјалните мрежи.

Во Мексико предизвика бура од реакции кога за мексиканското Плејбој издание изјави дека својот дечко за роденден ќе го изненади со жежок подарок – секс во тројка.